اطلاعیه‌ها، خبرها و دانستنی‌های مرتبط با افغانستانی‌ها
 
 
دریافت بهای خدمات شهری از اتباع خارجی دارای اقامت دائم

به گزارش سرویس استانی اشتغال اتباع خارجی، بتول گندمی در هشتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد اظهار کرد: شهرداری مشهد بهای خدمات شهری را همه‌ساله از افرادی که اقامت ماهانه موقت داشتند دریافت می‌کرده است. وی ادامه داد: اصلاحیه ما به مصوبه دریافت بهای خدمات شهری از اتباع خارجی که در سال 87 تصویب شده، این است که از افرادی که اقامت دائم دارند بهای خدمات شهری دریافت کنیم.

در جلسه شورای شهر مشهد مصوبه دریافت بهای خدمات شهری از اتباع خارجی که در سال 87 تصویب شده است اصلاح شد و این اصلاحیه با رأی حداکثر آراء به تصویب رسید. ماده واحده اصلاحی و تبصره الحاقی به شرح زیر است:

«ماده واحده اصلاحی: به شهرداری مشهد اجازه داده می‌شود در راستای حفظ حقوق شهروندان، رعایت تعدیلات تورمی و هماهنگی با اقدامات اجرایی سایر کلان‌شهرهای کشور، بهای خدمات شهری را از کلیه اتباع خارجی شامل اتباع دارای اقامت ماهانه، اتباع دارای پروانه یک‌ساله، اتباع دارای پروانه اقامت تبدیل وضعیتی و اتباع دارای پروانه طرح خانواری دریافت نماید.

تبصره الحاقی: تعرفه بهای خدمات فوق‌الاشاره همه‌ساله با توافق شهردار مشهد و اداره‌کل امور اتباع و مهاجران خارجی تعیین خواهد شد».

 

اطلاع‌رسانی در وبلاگ: 1396/9/2

منبع:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (دسترسی در 1396/9/2)

(0 لایک)
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
 

جدیـدترین یادداشـت‌ها
لینک‌های مرتبط با افغانستانی‌ها